Showroom / po-pá 9:30—17:30
Dobrovského 8, Praha 7 / kontakt

Snowflakes sada pohlednic

100,00 

Sníh jako zachycení momentu křehkosti a trochu tajemný svět tisíce tvarů nás fascinuje. Nekonečné tvarosloví vloček jsme promítli do graficky výrazné sady pohlednic SNOWFLAKES, která doplňuje kolekci balicích papírů.

Tužka

30,00 

Voala tužky jsou nezaměnitelné díky svojí dvoubarevnosti, kterou získaly máčením do tekuté barvy. Ve vrchní části jsou navíc pomocí techniky sítotisku zdobené nápisem s naším logem. Tvrdost tužky je přesně uprostřed stupnice, tím pádem je tak akorát na psaní.

 

Obal iPad mini

250,00 

Stylový ručně šitý látkový obal na iPad mini, který jde stejně dobře využít i jako větší penál například na diář, blok, tužky nebo fixy.

Penály

200,00 

Blok potřebuje tužku a tužka penál.

Sešit s kapsou Klokart

230,00 

Spolupráce s KlokArt má na svědomí to, že sešitům z naší dílny přibyly kapsy, které v sobě ukrývají dětské omalovánky s motivy zvířátek. Koupí sešitu přispějete na Fond ohrožených dětí Klokánek. Každý sešit je originál, obsahuje totiž jedno vymalované zvířátko od týmu Voala. Ilustrace vytvořila Anna Kulíčková.

Fotoalbum

490,00 

Červená, modrá, žlutá! Nebo raději decentní šedá či béžová? Z nových VOALA fotoalb si vybere každý. Formát vhodný pro polaroidové a instax mini fotografie uchová všechny vzpomínky. Do praktické kapsy schováte vše, co je třeba, ať už filmy, památeční předměty, nebo fotorůžky, kterými můžete upevnit fotky do alba.


© copyright VOALA graphic design and bookbinding