Showroom / po-pá 10:30—17:30
Kamenická 25, Praha 7 / kontakt

GRAFICKÉ STUDIO VOALA

VIZUÁLNÍ STYLY, LOGOTYPY, SAZBA, KONCEPCE KATALOGŮ A KNIH, ZÁPISNÍKY, BLOKY, SEŠITY, FIREMNÍ TISKOVINY, VIZITKY, IKONY, SYMBOLY, ILUSTRACE, SAMOLEPKY, DÁRKOVÉ PŘEDMĚTY, TUŽKY, KNIHAŘSKÉ ZAKÁZKY NA MÍRU A TISK

Naše služby Vám šetří čas a starosti.

První schůzka a konzultace je zdarma. Pak jsme připraveni na spolupráci, ať už se jedná o návrh celého vizuálního stylu, nebo loga a jeho použití na sociální sítě.

LOGOTYPY, KTERÉ VZNIKLY PRO NAŠE KLIENTY

SEŠITY NA ZAKÁZKU / KLIENTSKÉ I PRO VÁS

DIÁŘE, ZÁPISNÍKY, A4, A5 (ČTVERCE), ŠITÉ VAZBY, KROUŽKOVÉ VAZBY, SEŠITY PROŠÍVANÉ NITÍ I NA SKOBIČKU, TRHACÍ BLOKY, RUČNÍ DOKONČOVÁNÍ V NAŠÍ LETENSKÉ DÍLNĚ, NAVRHUJEME ATYPY, NEBOJÍME SE NOVÝCH KONSTRUKCÍ, PROTOTYPUJEME.

Napište velikost, počet kusů, jestli má mít Váš vysněný sešit linky, tečky nebo něco jiného, kolik má mít stran, jakou obálku, případně další speciality? Ihned se Vám ozveme a na detaily se doptáme. Doporučíme nejvhodnější technologii, tisk, ražbu, sítotisk tak, aby se sešit dostal na realistickou cenu pro obě strany. Po domluvě děláme vzorek (podle náročnosti je zpoplatněný).

cenovou nabídku posíláme obratem 🙂
kontaktujte: voala@voala.cz

ARKTIC PAPER, MUNKEN lynx, polar, rough v různých gramážích) Gmund, recyklované papíry, speciální JAPONSKÉ papíry

VOALA PRINT LAB – tiskové centrum

Doporučíme Vám nejvhodnější řešení. Máme řady vzorníků od nejlepších dodavatelů papíru (ARKTIC PAPER, MUNKEN lynx, polar, rough v různých gramážích) Gmund, recyklované papíry.

Více informací o tisku naleznete zde.


© copyright VOALA graphic design and bookbinding