Showroom / po-pá 10:30—17:30
Kamenická 25, Praha 7 / kontakt
Blanka a Pavel Kulišťákovi portrét VOALA

VOALA ǀ grafické studio, které Vás učí vnímat papír


Jsme odborní konzultanti a specialisti na práci s papírem. Pomůžeme Vám na cestě k vizuálním stylům, logotypům, papírenské výrobě na míru, firemním dárkům, sazbě katalogů a knih, koncepcím a realizacím výstav. O Vaše přání se u nás postará tým precizních produkčních a grafických designérů.

Grafické studio VOALA jsme založili roku 2006. Od té doby se rozrůstáme a dnes s námi značku tvoří další profesionálové. Pravidelně se účastníme výběrových designových výstav a za naši práci získáváme řadu ocenění. Blanka je grafická designérka, konceptuální knihařka a kreativní ředitelka. Pavel je specialista v oblasti tisku a produkce a vizionář překračující zažité postupy.

Naše služby již 15 let rozvíjíme v oblasti papírenského poradenství, kvalitního tisku a malonákladových ručně šitých vazeb. Zápisníky, katalogy, portfolia a další papírové produkty si odnášejí majitelé firem, architekti či designéři.

Díky našim tiskařským strojům si můžeme dovolit experimentovat s jistotou skvělého výsledku. Vlastní knihařská dílna nám umožňuje připravovat individuální zakázky, ke kterým přistupujeme vždy citlivě a věnujeme jim specifickou péči. Pracujeme výhradně s materiály, které rezonují s udržitelností a respektem k přírodě.

Blanka a Pavel Kulišťákovi


© copyright VOALA graphic design and bookbinding