Showroom / po-pá 9:30—17:30
Dobrovského 8, Praha 7 / kontakt

VOALA – grafické studio, které Vás učí vnímat papír


Rádi se staneme Vašimi průvodci ve tvorbě: logotypů, vizuálních stylů, papírenské výroby na míru, firemních dárků, sazby katalogů a knih, koncepcí a realizací výstav. Bude se o Vás starat tým precizních produkčních a grafických designerů.

Grafické studio Voala založili manželé Pavel a Blanka Kulišťákovi. Spolu s námi dnes značku tvoří další profesionálové. Pravidelně se účastníme výběrových designových výstav a za naši práci jsme získali řadu ocenění. Jsme unikátní způsobem práce s materiály i myšlenkami. Vaše spokojenost je vždy v centru našeho zájmu. Vstupním vytvarováním produktu Vám rychle zkonkretizujeme atmosféru a proporci Vašeho zadání.

Grafické služby již několik let rozvíjíme v oblasti papírenského konzultantství, exklusivního tisku, malonákladových ručně šitých vazeb. Vzniklé katalogy, portfolia a knihy si odnášejí architekti, designeři, fotografové. S potěchou připravujeme individuální knihařské zakázky, vlastní knihařská dílna nám umožňuje všemu věnovat speciální péči a lidský dotek. Pracujeme s ekologicky šetrnými materiály.


© copyright VOALA graphic design and bookbinding