Showroom / po-pá 9:30—17:30
Dobrovského 8, Praha 7 / kontakt

Geosketch

150,00 

První kolekce VOALA z roku 2010 prezentuje řadu zápisníků s čistě bílými papíry. Jednoduché graficky řešené obálky okouzlí každého příznivce minimalismu. Máte jedinečnou šanci pořídit si tento sešit – máme poslední kusy.

Open lepenka

290,00 

V řadě sešitů s otevřeným šitím nabízíme základní jednoduchou variantu s deskami z šedé lepenky. Je celá recyklovaná, uvnitř i navenek, a její vazba umožňuje snadné a pohodlné otevírání sešitu. Bytelnější obálka snese i hrubší zacházení.  

Open lišky

290,00 

V řadě sešitů s otevřeným šitím máme i variantu desek z přírodního kartonu s hravým sítotiskovým potiskem. Motiv červených lišek bruslících po obálce Vás bude bavit do poslední strany sešitu.

Skicáky trpaslíci a zvířátka

150,00 

Menší skicáky s bílým papírem vhodným pro kreslení jsou lepeny ve hřbetu a každý list se dá vytrhnout a uchovat. Motivy trpaslíků jsou kombinovány s veselými barvami plátýnek na hřbetě. Pojďte se pobavit s trpaslíky na loďce, s dýmkou, v mechu, s breberou anebo s beruškami a broučky.

Voucher

300,00 1 000,00 

Nevíte, jaký sešit VOALA potěší Vaše blízké nejvíc? Nechte je vybrat si sami. Darujte jim poukázku na nákup jakéhokoliv produktu VOALA.

VOALA

Botanical coll.

290,00 

Metalicky tištěné obálky zápisníků Botanical coll. jsou stěžejním bodem papírové kolekce VOALA pro rok 2017. Otisky rašeliníku, klikvy, rojovníku bahenního, suchopýru i vřesu.

Diář Grey 2020

480,00 

Limitovaná kolekce diářů pro rok 2020 navazuje na úspěšný design z předchozích let. Diáře v pevném papírovém přebalu s kapsou a praktickou gumičkou jsou osvědčeným produktem naší knihařské dílny. Elegantní pouzdro ochraňuje diář, vnitřní blok z recyklovaného papíru nabízí díky týdennímu kalendáriu a volným stranám dostatek prostoru pro všechny Vaše plány. Dekor je vytvořen v motivu s bílým kruhem, křížem a jemným ornamentem bodů.

ECO pouzdro

190,00 

Ručně šitá pouzdra jsou nejen praktická pro přenos psacích potřeb, ale jsou zároveň elegantním módním doplňkem. Na výrobě penálů jsme spolupracovali s českou módní značkou ONEDAY.

SNOWFLAKES sada balicích papírů

120,00 

Ticho sněhové pěšinky, tanec vloček usedajících do vlasů, sněhový balicí set, éterický, něžný, chytrý… Lze zachytit podstatu sněhu a vloček a jejich pomíjivost?

Snowflakes sada pohlednic

100,00 

Sníh jako zachycení momentu křehkosti a trochu tajemný svět tisíce tvarů nás fascinuje. Nekonečné tvarosloví vloček jsme promítli do graficky výrazné sady pohlednic SNOWFLAKES, která doplňuje kolekci balicích papírů.

Diář 2020

380,00 480,00 

Diáře v pevném papírovém přebalu s kapsou a praktickou gumičkou jsou osvědčeným výrobkem naší knihařské dílny. Dekor se zlatým kruhem nebo s jemným ornamentem.

Diář 2020 v plastovém obalu

200,00 250,00 

Diáře pro rok 2020 nabízíme ve dvou velikostech. Praktický plastový obal ochrání Váš diář po celý rok a navíc Vám umožní si ho zkrášlit dle svých představ.

EDGES Imaginace

450,00 

Černý zápisník z kolekce EDGES s potištěnou ořízkou vybízí k zaznamenávání myšlenek a nápadů. Idea: „Máte deset minut na to, abyste uvedli myšlenku v čin, než se vrátí do říše imaginace.“ v anglické verzi: „You have ten minutes put the idea into action before returning to the realm of dreams.“ , ovíjí ořízku kolem dokola a jejím autorem je architekt Richard Buckminster Fuller.

Gradient

450,00 

Zápisník z kolekce EDGES je zahalený do šedé mlhy, která se vine přes hřbet i hrany. Nadechuje se a vydechuje. Pravý horní roh zdobí slepotisk haiku.

raw_me_voala

RAW ME

450,00 

Bílý zápisník s obálkou ze speciálního papíru Touché nabízí unikátní smyslový vjem. Je měkký, zároveň však pružný a odolný. Luxusní matný povrch poskytuje elegantní, sofistikovaný vzhled a láká k doteku. Ořízku, lacetku a obálku doprovází haiku. Vše, co je zápisníku svěřeno, zůstane ochráněno dlouhou širokou lacetkou, která ho ovine.

Tužka

30,00 

Voala tužky jsou nezaměnitelné díky svojí dvoubarevnosti, kterou získaly máčením do tekuté barvy. Ve vrchní části jsou navíc pomocí techniky sítotisku zdobené nápisem s naším logem. Tvrdost tužky je přesně uprostřed stupnice, tím pádem je tak akorát na psaní.

 

Obal iPad mini

250,00 

Stylový ručně šitý látkový obal na iPad mini, který jde stejně dobře využít i jako větší penál například na diář, blok, tužky nebo fixy.

Black & Gold

650,00 

Luxusní řada zápisníků Black & Gold je to pravé pro fajnšmekry, kteří si potrpí na okázalý vzhled. Elegantní černé bloky se zlatou ořízkou jsou šperkem mezi papírovými produkty.

Penály

200,00 

Blok potřebuje tužku a tužka penál.

Blackbox

450,00 550,00 

Zápisník Blackbox balancuje na tenké hranici mezi objektem a produktem. Na první pohled černočerná krabička, po otevření se odkrývají stránky jako stvořené pro psaní deníku.

Goldbox

650,00 

Rodina sešitů s ořízkami se rozvíjí! Nyní se jich dotýká opulentní zlatá. Zlato se rozlévá, jako teplo, po celém zápisníku. Slunce se na něm vznáší, tancuje a zkouší svá kouzla. Pokud jej máte naleznete u sebe každý den malý poklad…

Sešit s kapsou Klokart

230,00 

Spolupráce s KlokArt má na svědomí to, že sešitům z naší dílny přibyly kapsy, které v sobě ukrývají dětské omalovánky s motivy zvířátek. Koupí sešitu přispějete na Fond ohrožených dětí Klokánek. Každý sešit je originál, obsahuje totiž jedno vymalované zvířátko od týmu Voala. Ilustrace vytvořila Anna Kulíčková.

Fotoalbum

490,00 

Červená, modrá, žlutá! Nebo raději decentní šedá či béžová? Z nových VOALA fotoalb si vybere každý. Formát vhodný pro polaroidové a instax mini fotografie uchová všechny vzpomínky. Do praktické kapsy schováte vše, co je třeba, ať už filmy, památeční předměty, nebo fotorůžky, kterými můžete upevnit fotky do alba.

Oldschool Diagonal

120,00 

Kolekce Diagonal zachycuje tajemné kouzlo přírody na třech unikátních obálkách ručně šitých oldschoolů. Do kolekce jsme otiskli nejen přírodu kolem nás, ale i tvůrčí nadšení celého ateliéru.

OPEN Diagonal

290,00 

Pulsující shluky i levitujicí duch krajiny, to vše naleznou snílci na devíti obálkách OPEN Diagonal zápisníků. Do kolekce jsme otiskli nejen přírodu kolem nás, ale i tvůrčí nadšení celého ateliéru.

We Care vol. 2

350,00 

Tabule jako učební pomůcka! Vzpomínáte na radost, když jste napsali svá první slova na školní tabuli nebo podpis do sešitu? Se zápisníkem z limitované edice We Care vol. 2 můžete pomoci tuto radost šířit dál.

VOALA

Lignum coll.

350,00 

Příznivci čistých zážitků mohou „plesat“. Dub, ořech a eben je na obálkách sešitů opravdu delikatesou. V pečlivém knihařském provedení VOALA dostáváte sešit, se kterým je radost být.

OPEN Storm

290,00 

Nový sešit v řadě OPEN v nás probouzí vzpomínky na letní nebe před bouřkou. Lehounce modrá až šedá barva, trochu zlověstné, ale ohromně klidné. Moment, kdy se vše zastaví a pak to začne.

OPEN sunny green

290,00 

Oblíbená řada sešitů OPEN s otevřenou vazbou je doplněna o fresh barvu, které osciluje mezi zelenkavou a žlutou. Užijte si váš nový sešit, deník nebo pracovní zápisník, to vše je totiž OPEN Sunny green.

OPEN RED

290,00 

Sešitům OPEN sluší jednoduchost. U OPEN RED dominuje sytě červený papír s příměsí škrobu, který překvapí na dotek. Čistota knihařského zpracování vystupuje v odkrytém hřbetu šité vazby a plně tak vyznívá krása a funkčnost sešitu.

Unique

290,00 

Zosobnění elegance v sešitech s láskyplně vybranými barevnými tóny obálek a ručně lepeným plátýnkem. Jejich menší formát je ideální na poznámky všeho druhu, budete ho chtít mít všude při sobě.

GEOMETO RED&BLACK

550,00 

Červená a černá. Variabilita těchto barev a geometrických tvarů je nekonečná. Kolekce vizuálně hravých obálek je doplněna o ručně barvenou ořízku, dodávající sešitu na exkluzivitě. Zápisník má šitou OPEN vazbu, která se snadno otevírá a odkrývá jeho strukturu.

Geometo Red & Black slim

450,00 

Červená a černá. Variabilita těchto barev a geometrických tvarů je nekonečná. Kolekce vizuálně hravých obálek je doplněna o ručně barvenou ořízku, dodávající sešitu na exkluzivitě. Zápisník má šitou OPEN vazbu, která se snadno otevírá a odkrývá jeho strukturu.

Geometo No.3 sešit

100,00 

Třetí kolekci sešitů Geometo, s autorsky řešenými obálkami Blanky K. Špičákové, jsme se před záčátkem školního roku rozhodli doplnit také o sešity. Sedm obálek s vyladěnými nitkami a ručně vázanými uzlíky oživí nejen školní lavice.

Geometo Klasik No.03

245,00  140,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Rozmanité obálky tentokrát v typu klasik překrývají hřbet sešitu.

Oldschool Double

135,00 190,00 

Oldschool Double je šitý způsobem, jakým se šily sešity za první republiky, aby se docílilo vyššího počtu stran. Šití je skryté, uvnitř sešitu však čeká překvapení v podobě ručně zavázaných uzlíků.


© copyright VOALA graphic design and bookbinding