Showroom / po-pá 9:30—17:30
Dobrovského 8, Praha 7 / kontakt

EDGES Imaginace

450,00 

Bílý zápisník z kolekce EDGES s potištěnou ořízkou vybízí k zaznamenávání myšlenek a nápadů. Idea: „Máte deset minut na to, abyste uvedli myšlenku v čin, než se vrátí do říše imaginace.“, ovíjí ořízku kolem dokola a jejím autorem je architekt Richard Buckminster Fuller.

Gradient

450,00 

Zápisník z kolekce EDGES je zahalený do šedé mlhy, která se vine přes hřbet i hrany. Nadechuje se a vydechuje. Pravý horní roh zdobí slepotisk haiku.

Diář 2019

300,00 400,00 

Diáře v pevném papírovém přebalu s kapsou a praktickou gumičkou jsou osvědčeným výrobkem naší knihařské dílny. Dekor se zlatým kruhem nebo s jemným ornamentem.

Obal iPad mini

350,00 

Stylový ručně šitý látkový obal na iPad mini, který jde stejně dobře využít i jako větší penál například na diář, blok, tužky nebo fixy.

Black & Gold

550,00 

Luxusní řada zápisníků Black & Gold je to pravé pro fajnšmekry, kteří si potrpí na okázalý vzhled. Elegantní černé bloky se zlatou ořízkou jsou šperkem mezi papírovými produkty.

Penály

300,00 

Blok potřebuje tužku a tužka penál.

Blackbox

350,00 450,00 

Zápisník Blackbox balancuje na tenké hranici mezi objektem a produktem. Na první pohled černočerná krabička, po otevření se odkrývají stránky jako stvořené pro psaní deníku.

VOALA

Botanical coll.

250,00 

Metalicky tištěné obálky zápisníků Botanical coll. jsou stěžejním bodem papírové kolekce VOALA pro rok 2017. Otisky rašeliníku, klikvy, rojovníku bahenního, suchopýru i vřesu.

Goldbox

550,00 

Rodina sešitů s ořízkami se rozvíjí! Nyní se jich dotýká opulentní zlatá. Zlato se rozlévá, jako teplo, po celém
zápisníku. Slunce se na něm vznáší, tancuje a zkouší svá kouzla. Pokud jej máte naleznete u sebe každý den
malý poklad…

Sešit s kapsou Klokart

230,00 

Spolupráce s KlokArt má na svědomí to, že sešitům z naší dílny přibyly kapsy, které v sobě ukrývají dětské
omalovánky s motivy zvířátek. Koupí sešitu přispějete na Fond ohrožených dětí Klokánek. Každý sešit je originál,
obsahuje totiž jedno vymalované zvířátko od týmu Voala. Ilustrace vytvořila Anna Kulíčková.

Fotoalbum

490,00 

Červená, modrá, žlutá! Nebo raději decentní šedá či béžová? Z nových VOALA fotoalb si vybere každý. Formát vhodný pro polaroidové a instax mini fotografie uchová všechny vzpomínky. Do praktické kapsy schováte vše, co je třeba, ať už filmy, památeční předměty, nebo fotorůžky, kterými můžete upevnit fotky do alba.

Oldschool Diagonal

120,00 

Kolekce Diagonal zachycuje tajemné kouzlo přírody na třech unikátních obálkách ručně šitých oldschoolů. Do kolekce jsme otiskli nejen přírodu kolem nás, ale i tvůrčí nadšení celého ateliéru.

OPEN Diagonal

250,00 

Pulsující shluky i levitujicí duch krajiny, to vše naleznou snílci na devíti obálkách OPEN Diagonal zápisníků. Do kolekce jsme otiskli nejen přírodu kolem nás, ale i tvůrčí nadšení celého ateliéru.

SET BALICÍCH PAPÍRŮ

70,00 

Set balicích papírů ve čtyřech variantách s vánoční tématikou bruslících lišek, trpaslíků, tučňáků či roztomilých autíček. Rozměr papíru je 50×70 cm. Motivy jsou tištěné na bílý papír, odolný proti protržení.

Geometo sešit

100,00 

Pruhy a šipky si vystačí samy, skládají se v pravidelné obrazce a rozehrávají hru na obálkách šitých sešitů. Vtip je v detailu – u červených obálek v černé niti, u černých obálek v neonové.

Redbox

450,00 

Je ještě sešitem, uměleckým dílem či módním doplňkem? Rafinovaný Redbox navazuje ztvárněním na svůj protipól Blackbox a působí souběžně na vizuální i hmatové smysly.

OPEN Storm

285,00 

Nový sešit v řadě OPEN v nás probouzí vzpomínky na letní nebe před bouřkou. Lehounce modrá až šedá barva, trochu zlověstné, ale ohromně klidné. Moment, kdy se vše zastaví a pak to začne.

OPEN sunny green

285,00 

Oblíbená řada sešitů OPEN s otevřenou vazbou je doplněna o fresh barvu, které osciluje mezi zelenkavou a žlutou. Užijte si váš nový sešit, deník nebo pracovní zápisník, to vše je totiž OPEN Sunny green.

OPEN RED

285,00 

Sešitům OPEN sluší jednoduchost. U OPEN RED dominuje sytě červený papír s příměsí škrobu, který překvapí na dotek. Čistota knihařského zpracování vystupuje v odkrytém hřbetu šité vazby a plně tak vyznívá krása a funkčnost sešitu.

Unique

250,00 

Zosobnění elegance v sešitech s láskyplně vybranými barevnými tóny obálek a ručně lepeným plátýnkem. Jejich menší formát je ideální na poznámky všeho druhu, budete ho chtít mít všude při sobě.

GEOMETO RED&BLACK

450,00 

Červená a černá. Variabilita těchto barev a geometrických tvarů je nekonečná. Kolekce vizuálně hravých obálek je doplněna o ručně barvenou ořízku, dodávající sešitu na exkluzivitě. Zápisník má šitou OPEN vazbu, která se snadno otevírá a odkrývá jeho strukturu.

Geometo Red & Black slim

350,00 

Červená a černá. Variabilita těchto barev a geometrických tvarů je nekonečná. Kolekce vizuálně hravých obálek je doplněna o ručně barvenou ořízku, dodávající sešitu na exkluzivitě. Zápisník má šitou OPEN vazbu, která se snadno otevírá a odkrývá jeho strukturu.

Geometo No.3 sešit

100,00 

Třetí kolekci sešitů Geometo, s autorsky řešenými obálkami Blanky K. Špičákové, jsme se před záčátkem školního roku rozhodli doplnit také o sešity. Sedm obálek s vyladěnými nitkami a ručně vázanými uzlíky oživí nejen školní lavice.

Geometo Klasik No.03

245,00  100,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Rozmanité obálky tentokrát v typu klasik překrývají hřbet sešitu.

Geometo Open no.03

285,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Ve vazbě typu OPEN s otevřeným šitím nabízíme výběr z různých lineatur.

GEOMETO OPEN No.03 Slim

205,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Slim, tedy tenký sešit s otevřenou vazbou OPEN nabízíme ve dvou jemných lineaturách.

Open lepenka

285,00 

V řadě sešitů s otevřeným šitím nabízíme základní jednoduchou variantu s deskami z šedé lepenky. Je celá recyklovaná, uvnitř i navenek, a její vazba umožňuje snadné a pohodlné otevírání sešitu. Bytelnější obálka snese i hrubší zacházení.

 

Open lišky

285,00 

V řadě sešitů s otevřeným šitím máme i variantu desek z přírodního kartonu s hravým sítotiskovým potiskem. Motiv červených lišek bruslících po obálce Vás bude bavit do poslední strany sešitu.

Voucher

300,00 1000,00 

Nevíte, jaký sešit VOALA potěší Vaše blízké nejvíc? Nechte je vybrat si sami. Darujte jim poukázku na nákup jakéhokoliv produktu VOALA.

Oldschool Klasik

110,00 150,00 

Vzpomínáme na naše školní léta s kolekcí sešitů Oldschool. Vizuálně čisté obálky v přírodních odstínech dávají prostor pro fantazii a nabízejí spoustu variant.

Oldschool Double

135,00 190,00 

Oldschool Double je šitý způsobem, jakým se šily sešity za první republiky, aby se docílilo vyššího počtu stran. Šití je skryté, uvnitř sešitu však čeká překvapení v podobě ručně zavázaných uzlíků.

Geometo OPEN

285,00 

Kolekci proužkovaných sešitů GEOMETO jsme poprvé představili na designSUPERMARKETU 2013 a od té doby baví. Pruhy nikdy nevyjdou z módy a neokoukají se.

Geosketch

150,00 

První kolekce VOALA z roku 2010 prezentuje řadu zápisníků s čistě bílými papíry. Jednoduché graficky řešené obálky okouzlí každého příznivce minimalismu. Máte jedinečnou šanci pořídit si tento sešit – máme poslední kusy.

Sketchbook KIDS

135,00 270,00 

Sketchbook KIDS jsou kvalitní skicáky s pevnými deskami ze šedé lepenky. Vnitřní listy jsou z kvalitního bílého papíru vyšší gramáže. Díky lepené vazbě můžete listy snadno oddělit od bloku a neponičené si je vystavit.

Skicáky trpaslíci a zvířátka

150,00 

Menší skicáky s bílým papírem vhodným pro kreslení jsou lepeny ve hřbetu a každý list se dá vytrhnout a uchovat. Motivy trpaslíků jsou kombinovány s veselými barvami plátýnek na hřbetě. Pojďte se pobavit s trpaslíky na loďce, s dýmkou, v mechu, s breberou anebo s beruškami a broučky.

ilustrované EKO pexeso

135,00 215,00 

Dětskou sadu VOALA kids doplňuje originální kulaté pexeso. Hledejte žabku, skřítka, čolky nebo komáry… každý z párů obrázků je krásně ilustrovaný a hra je tak potěchou dětem i rodičům.

ŠITÍČKA vyšívací set pro děti

485,00 

Ilustrovaná hra pro malé děti zapojí jejich imaginaci i motorické dovednosti. Tři pevné karty s ilustracemi (hostina broučků, vodních víl a skřítků na leknínu, ptáček rákosník s hnízdem a neposedné vodoměrky) jsou doplněny barevnými tkaničkami, kterými se bezpečně vyšívá.

Snowflakes sada pohlednic

98,00 

Sníh jako zachycení momentu křehkosti a trochu tajemný svět tisíce tvarů nás fascinuje. Nekonečné tvarosloví vloček jsme promítli do graficky výrazné sady pohlednic SNOWFLAKES, která doplňuje kolekci balicích papírů.

SNOWFLAKES sada balících papírů

150,00 

Ticho sněhové pěšinky, tanec vloček usedajících do vlasů, sněhový balicí set, éterický, něžný, chytrý… Lze zachytit podstatu sněhu a vloček a jejich pomíjivost?


© copyright VOALA graphic design and bookbinding