Showroom / po-pá 9:30—17:00
Dobrovského 8, Praha 7 / kontakt
5_cosmic_celkova

Cosmic coll.

110,00 480,00 

Kosmos, vesmír – spořádaně neuspořádaný chaotický řád? Vesmírné střípky jsme dokázali zafixovat na obálkách nové kolekce sešitů a bloků. Řada sešitů, zápisníků a skicáků vnese na Váš stůl ochutnávku nekonečna.

Diar_uvodni

Diáře 2017

300,00 400,00 

Kolekci diářů pro rok 2017 jsme připravili ve dvou velikostech. Prakticky obal s kapsou ze škrobového papíru Vás nepřestane bavit po celý rok. Vnitřní blok z recyklovaného papíru nabízí díky týdennímu kalendáriu a volným stranám dostatek prostoru pro všechny Vaše plány.

geometo_sesit_8

Geometo sešit

120,00 

Pruhy a šipky si vystačí samy, skládají se v pravidelné obrazce a rozehrávají hru na obálkách šitých sešitů. Vtip je v detailu – u červených obálek v černé niti, u černých obálek v neonové.

Balici_papir_4

SET BALICÍCH PAPÍRŮ

70,00 

Set balicích papírů ve čtyřech variantách s vánoční tématikou bruslících lišek, trpaslíků, tučňáků či roztomilých autíček. Rozměr papíru je 50×70 cm. Motivy jsou tištěné na bílý papír, odolný proti protržení.

Zemekraj_produkt

Kalendář ZEMĚKRAJ 2017/2018

420,00 

Do nástěnného kalendáře od září 2017 můžete zapisovat aktivity celé rodiny. Jeho ilustrace putují zasněženými pláněmi, proplouvají hejnem ryb
a odpočívají na poli zalitém sluncem. Vyprávějí příběhy, odkrývají vzpomínky a slibují nové zážitky.

flow_4

FLOW

950,00 

Obálky exkluzivní kolekci zápisníků FLOW jsou vytvořeny autorským sítotiskem, které z každého kusu dělají originál. Vizualita sešitu je umocněna kvalitním knihařským zpracováním a ručně barvenou ořízkou.

RED_BOX_600x600

Redbox

450,00 

Je ještě sešitem, uměleckým dílem či módním doplňkem? Rafinovaný Redbox navazuje ztvárněním na svůj protipól Blackbox a působí souběžně na vizuální i hmatové smysly.

STORM_1_UPR

OPEN Storm

285,00 

Nový sešit v řadě OPEN v nás probouzí vzpomínky na letní nebe před bouřkou. Lehounce modrá až šedá barva, trochu zlověstné, ale ohromně klidné. Moment, kdy se vše zastaví a pak to začne.

FB_ekoline-zelenozluty1

OPEN sunny green

285,00 

Oblíbená řada sešitů OPEN s otevřenou vazbou je doplněna o fresh barvu, které osciluje mezi zelenkavou a žlutou. Užijte si váš nový sešit, deník nebo pracovní zápisník, to vše je totiž OPEN Sunny green.

OPEN_RED_6

OPEN RED

285,00 

Sešitům OPEN sluší jednoduchost. U OPEN RED dominuje sytě červený papír s příměsí škrobu, který překvapí na dotek. Čistota knihařského zpracování vystupuje v odkrytém hřbetu šité vazby a plně tak vyznívá krása a funkčnost sešitu.

UNIQUE_titulni

Unique

205,00 

Zosobnění elegance v sešitech s láskyplně vybranými barevnými tóny obálek a ručně lepeným plátýnkem. Jejich menší formát je ideální na poznámky všeho druhu, budete ho chtít mít všude při sobě.

BLACK_BOX_600x600

Blackbox

450,00 

Zápisník Blackbox balancuje na tenké hranici mezi objektem a produktem. Na první pohled černočerná krabička, po otevření se odkrývají stránky jako stvořené pro psaní deníku.

sesit_12_uprv

GEOMETO RED&BLACK

450,00 

Červená a černá. Variabilita těchto barev a geometrických tvarů je nekonečná. Kolekce vizuálně hravých obálek je doplněna o ručně barvenou ořízku, dodávající sešitu na exkluzivitě. Zápisník má šitou OPEN vazbu, která se snadno otevírá a odkrývá jeho strukturu.

sesit_11_uprv

Geometo Red & Black slim

350,00 

Červená a černá. Variabilita těchto barev a geometrických tvarů je nekonečná. Kolekce vizuálně hravých obálek je doplněna o ručně barvenou ořízku, dodávající sešitu na exkluzivitě. Zápisník má šitou OPEN vazbu, která se snadno otevírá a odkrývá jeho strukturu.

GEOMETO_sesity_komplet

Geometo No.3 sešit

Třetí kolekci sešitů Geometo, s autorsky řešenými obálkami Blanky K. Špičákové, jsme se před záčátkem školního roku rozhodli doplnit také o sešity. Sedm obálek s vyladěnými nitkami a ručně vázanými uzlíky oživí nejen školní lavice.

Kolekce Geometo No.3

Geometo Klasik No.03

245,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Rozmanité obálky tentokrát v typu klasik překrývají hřbet sešitu.

Kolekce Geometo No.3

Geometo Open no.03

285,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Ve vazbě typu OPEN s otevřeným šitím nabízíme výběr z různých lineatur.

Kolekce Geometo No.3

GEOMETO OPEN No.03 Slim

205,00 

Uvádíme již třetí kolekci v řadě sešitů Geometo s autorsky řešenými obálkami od Blanky K. Špičákové. Slim, tedy tenký sešit s otevřenou vazbou OPEN nabízíme ve dvou jemných lineaturách.

open-LEPENKA_web-male

Open lepenka

285,00 

V řadě sešitů s otevřeným šitím nabízíme základní jednoduchou variantu s deskami z šedé lepenky. Je celá recyklovaná, uvnitř i navenek, a její vazba umožňuje snadné a pohodlné otevírání sešitu. Bytelnější obálka snese i hrubší zacházení.

 

P5023826_1034

Open lišky

285,00 

V řadě sešitů s otevřeným šitím máme i variantu desek z přírodního kartonu s hravým sítotiskovým potiskem. Motiv červených lišek bruslících po obálce Vás bude bavit do poslední strany sešitu.

Voala_poukazky_3

Voucher

300,00 1000,00 

Nevíte, jaký sešit VOALA potěší Vaše blízké nejvíc? Nechte je vybrat si sami. Darujte jim poukázku na nákup jakéhokoliv produktu VOALA.

oldchool_klasik_web

Oldschool Klasik

110,00 150,00 

Vzpomínáme na naše školní léta s kolekcí sešitů Oldschool. Vizuálně čisté obálky v přírodních odstínech dávají prostor pro fantazii a nabízejí spoustu variant.

004_oldschool-double

Oldschool Double

135,00 190,00 

Oldschool Double je šitý způsobem, jakým se šily sešity za první republiky, aby se docílilo vyššího počtu stran. Šití je skryté, uvnitř sešitu však čeká překvapení v podobě ručně zavázaných uzlíků.

GEOMETO_ehop_2_red-tlusty

Geometo OPEN

285,00 

Kolekci proužkovaných sešitů GEOMETO jsme poprvé představili na designSUPERMARKETU 2013 a od té doby baví. Pruhy nikdy nevyjdou z módy a neokoukají se.

Geosketch Blue

Geosketch

150,00 

První kolekce VOALA z roku 2010 prezentuje řadu zápisníků s čistě bílými papíry. Jednoduché graficky řešené obálky okouzlí každého příznivce minimalismu. Máte jedinečnou šanci pořídit si tento sešit – máme poslední kusy.

sketchbook-kids_1

Sketchbook KIDS

135,00 270,00 

Sketchbook KIDS jsou kvalitní skicáky s pevnými deskami ze šedé lepenky. Vnitřní listy jsou z kvalitního bílého papíru vyšší gramáže. Díky lepené vazbě můžete listy snadno oddělit od bloku a neponičené si je vystavit.

pexeso5

ilustrované EKO pexeso

135,00 215,00 

Dětskou sadu VOALA kids doplňuje originální kulaté pexeso. Hledejte žabku, skřítka, čolky nebo komáry… každý z párů obrázků je krásně ilustrovaný a hra je tak potěchou dětem i rodičům.

siticka8

ŠITÍČKA vyšívací set pro děti

485,00 

Ilustrovaná hra pro malé děti zapojí jejich imaginaci i motorické dovednosti. Tři pevné karty s ilustracemi (hostina broučků, vodních víl a skřítků na leknínu, ptáček rákosník s hnízdem a neposedné vodoměrky) jsou doplněny barevnými tkaničkami, kterými se bezpečně vyšívá.

snow_03

Snowflakes sada pohlednic

98,00 

Sníh jako zachycení momentu křehkosti a trochu tajemný svět tisíce tvarů nás fascinuje. Nekonečné tvarosloví vloček jsme promítli do graficky výrazné sady pohlednic SNOWFLAKES, která doplňuje kolekci balicích papírů.

SNOW_7

SNOWFLAKES sada balících papírů

150,00 

Ticho sněhové pěšinky, tanec vloček usedajících do vlasů, sněhový balicí set, éterický, něžný, chytrý… Lze zachytit podstatu sněhu a vloček a jejich pomíjivost?


© copyright VOALA graphic design and bookbinding